Замовлення та доставка страв у
Приймаємо замовлення щодня з 10-00 до 22-00

Салати

В цій категорії немає товарів.

Салати європейської кухні - це відмінний вибор для справжнього гастрономічного задоволення. Завдяки широкому колу асортименту та неожиданому смако-сочетанию, а саме європейські салати залишаються на популярності щуки не тільки в странах Європи, но і в Україні та США. Вибирайте свій ідеальний салат наступним від смачних пристрасті.

На сьогоднішній день спектр салатів європейської кухні насчитує великі різноманітні страви, найчастіші від традиційних вегетаріанських салатів і заканчиваючі неожиданні сочетания з овочів, спеціальних продуктів і морепродуктів. Помісний широкий вибор, особливо кожен салат європейської кухні - це можливість індивідуального доставки нужних замовок. У такий спосіб, передній трапеція може не лише побачити кожного інгредієнта, а також додати підтвердження в «правильній» пропорції.

Насолодитися неповторним смаком традиційних європейських салатів у Киеві Ви можете просто зараз, підтвердивши замовлення на любимий салат у SHOTAM.

Замовте європейські салати за допомогою доставки в Києві

Гастро-кафе SHOTAM - це відмінний вибор для кожного чоловіка, який дорого коштує неповторимий смак любимих європейських блюд. Завдяки команді опічних кулінарів і новітнього обладнання нам удалося представити найширший вибор європейських салатів для створення сучасного гастро-свята.

У процесі приготування кожного салату ми застосовуємо не тільки натуральні, італійські інгредієнти, а й сучасні техники обробки, благодаря чему сохраняется справжній смак і вітамінні баланси любимого блюда.

Основні переваги майна європейських салатів у SHOTAM використовуються:

Самий широкий вибор салатів європейської кухні;

У меню SHOTAM представлений найвищий широкий вибір традиційних європейських салатів, які приємно впорядковують навіть найголовніші вимоги.

Применение натуральних, висококопальних інгредієнтів;

На даний момент приготовлення кожного чоловіка з блюдою ми применяем исключительно натуральні, свіжі інгредієнти, благодаря чему салати в SHOTAM - це завжди смачно і дуже полезно.

Оперативність у виконанні кожногого заказу;

Завдяки сучасній техніці та багатолітній справі роботи наших кулінарів, приготовлення любимого блюда не займається багатьма часом.

Быстрая доставка в місто Київ;

Для того, щоб доставити блюд в Києві, не займаючись багатьма часом, логістичні SHOTAM складають детальний план оптимального маршруту.

Доступна цінова політика та акції для Гостею SHOTAM.

Ми цінуємо час і деньги наших Гостей, саме тому гастро відпочинаємо в ШОТАМ - це не тільки смачно, но і не дорого.

Замовте європейські салати з доставкою в Києві. Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо зв’язатись з менеджерами SHOTAM або підтвердити заявку на замовлення салату на нашому сайті. Ми продовжуємо п'ять хвилин ми з вами для підтвердження для заказу і порекомендуємо найкращий салат з нашого меню. Це може бути, як традиційний Цезарь з куріцей, так і теплый салат з ростом і горчичним соусом. Цінтелей морепродуктів приємно вподобав класичний Мікс салату з морепродуктами під виправдуванням Айолі, мікс салату з тунцом і манго під кунжутною виправдою, і такий салат з лососем і авокадо під гіркою заправкою, який представлений у нашому меню.

Гастро-кафе SHOTAM - це самий широкий вибор салатів у найкращих європейських традиціях.